Торговий центр «П'ятий елемент»

логотип торгового центра пятый элемент

Електромонтажні роботи у торговому центрі "П'ятий елемент"

Електромонтажні роботи включають безліч категорій завдань, спрямованих на правильне і безпечне виконання. електромонтажних робіт у торговому центрі. Вони охоплюють різні види монтажних та ремонтних робіт, пов'язаних із побутовою, комерційною та промисловою нерухомістю. Ми встановлюємо та здаємо в експлуатацію найкращі електромонтажні послуги, доступні в галузі. Ми маємо бездоганну репутацію та працюємо з великою кількістю клієнтів.

Торговый Центр «Пятый элемент» установка щитового оборудования  Изготовление электрощитового оборудования 0,4 кВ – ГРЩ, ВРУ, ЯВУ, БАУО, ЖК  наши работы установки электрощита install group

Виконані роботи у торговому центрі "П'ятий Елемент"

Постачання електротехнічної продукції.
Монтаж силових магістральних ліній.
Монтаж освітлювального обладнання.
Складання та монтаж щитового обладнання.
Адреса:

ул. Черняховского, 4

Короткий опис торгового центру "П'ятий Елемент"

Торговий центр "П'ятий елемент" розташований в Одесі – на вулиці Черняховського. У торговому центрі надано все, що потрібно в житті: одяг, взуття, аксесуари, спортивний одяг та інвентар, аксесуари та прикраси для дому. Повний спектр послуг для відпочинку та здоров'я – фітнес-клуб, йога-центр, нігтьова студія, салони краси, кафе та ресторани.

Як дістатися від торгового центру "П'ятий Елемент" до інженерної компанії Install Group

  1. Вирушайте по Адміральському просп., вул. Якова Бреуса та вул. Балківська у бік Головківської вул.
  2. Поверніть ліворуч на вул. Головківська
    Маршрутне таксі №175 (5-а станція Великого Фонтану - Залізничний вокзал) маршрутне таксі №201 (Залізничний вокзал - вул. Степова)

© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»