Щитове обладнання

Купити щитове обладнання

В наявності різні комплектації щитового обладнання, індивідуально під кожного клієнта. Дізнайтеся подробиці наших фахівців про технічні характеристики електрощитів "Install Group".

У інженерній компанії Install Group якість стоїть на першому місці. Ми надаємо гарантії на все обладнання та його встановлення, тому ви можете бути впевнені як наша продукція. Крім того, ми прагнемо забезпечити кваліфіковане та доброзичливе обслуговування клієнтів.

Замовити електрощитове обладнання

Ми пропонуємо підрядні послуги з постачання, встановлення та обслуговування електричних щитів та електроніки. Наш сервіс та знання гарантують, що ви залишитеся задоволені новим обладнанням.

Ми також підберемо бокси для встановлення автоматики, мультимедійного, релейного та низьковольтного обладнання, пускорегулюючої апаратури за будь-яким проектом та відповідно до різних експлуатаційних цілей: для виконання функцій прийому, обробки та перерозподілу електроенергії, передачі електроенергії споживачам, розміщення та зберігання приладів обліку. Будь ласка, зателефонуйте нашим технічним фахівцям або напишіть нам електронною поштою на адресу!

Наше щитове обладнання є багатогранним вирішенням усіх ваших проблем і пропонує вам вибір: купити наші щити як окремі одиниці або як інтегровану заміну.

Оформити замовлення щита за допомогою консультацій спеціалістів! Зателефонуйте нам за номером телефону та розкажіть, що вас цікавить:

050 204-20-06

І зробимо для вас найкращу пропозицію!

Ціни щитових обладнання

Ціна електроустаткування залежить від технічних характеристик та матеріалу, що використовується. Різні види електротехнічної продукції мають різну вартість, тому ціна на вашу продукцію може змінюватись в залежності від її характеристик та особливостей. Install Group проконсультує та підбере оптимальний варіант під ваш запит!

Остаточна ціна щитового обладнання вказується після повного збирання комплектації щита за бажанням клієнта. За умови підтвердження замовлення з боку клієнта починається виготовлення щита для замовника.

Що потрібно знати щоб купити щитове обладнання

Правильно вибрати та закріпити електрощитове обладнання на панелі. Перелік необхідного щитового обладнання для конкретного об'єкта, умови експлуатації та їх перелік для кожного типу та моделі електрощитів.

Вибір корпусного щитового устаткування замовника визначається складним набором параметрів. Вартість виробництва та виготовлення, чи буде обраний виробник для виготовлення даного типу щитового обладнання, або попит буде задоволений за рахунок заміни іншим виробником. Тому дуже важливо, щоб встановлення виконував той, хто знає, як забезпечити найвищий рівень якості. Саме у цьому випадку на допомогу приходимо ми.

Параметри купівлі щитового обладнання

  • Вибирайте метал із спеціальним фарбуванням або термостійким покриттям; Міцний термостійкий пластик.
  • Тип установки. Внутрішній тип - це надійне, ефективне та естетичне вирішення проблеми встановлення у невеликих приміщеннях.Зовнішній тип – панельне обладнання вбудовується у поверхню будівлі та не потребує спеціальної підготовки простору. Панель має бути розташована так, щоб було зручно прокладати лінії передачі електроенергії.
  • Ми виготовляємо переносні корпуси для електроустаткування для широкого спектру застосувань. Наші корпуси бувають різних розмірів залежно від кількості модульних блоків, які ви плануєте встановити.
  • Панельні розподільні пристрої, які ви знайдете тут, мають певний ступінь захисту від пилу та вологи. Це покаже вам, як захищений корпус від цих зовнішніх впливів. Ми також надаємо інформацію про те, в яких умовах можна використовувати корпус, а також наскільки надійно захистить електроустановлювальні вироби від зовнішніх впливів.

© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»