Встановлення сонячних батарей

Встановлення сонячних батарей

Підключення СЕС включає в себе розміщення сонячних панелей, щоб забезпечити максимальну ефективність вироблення електроенергії.

З метою забезпечення якісного та безперебійного електроживлення приватних домогосподарств і споживачів промислового сегмента INSTAL GROUP пропонує Вам комплексний підхід до будівництва систем гарантованого електроживлення (СГЕ) і сонячних електростанцій (СЕС).

Установка солнечных батарей

Професійне встановлення сонячних панелей в Одесі

Комплект сонячної електростанції

Комплект СЕС являє собою готове рішення для розміщення власної системи вдома або в офісі, що дає змогу генерувати електроенергію. Цей комплект містить у собі:

 • Сонячні панелі
 • Інвертора напруги
 • Акумуляторні батареї
 • МРРТ контролер
 • Кабельну систему
 • Кріплення для фотомодулів

Він розроблений таким чином, щоб забезпечити оптимальну роботу і ефективність всієї системи. Встановлення СЕС дає змогу отримувати екологічно чисту енергію, знижуючи залежність від традиційних джерел енергії.

Комплектация СЭС

Особливості встановлення та монтажу сонячних електростанцій в Одесі

Встановлення та монтаж альтернативного джерела енергії в Одесі мають свої особливості, які необхідно враховувати при підключенні системи генерації сонячної енергії. Одеса, з її унікальним кліматом і географічним положенням, надає певні переваги.

 1. Однією з особливостей є велика кількість сонячного світла, що сприяє високій ефективності панелей. При виборі місця установки необхідно врахувати напрямок і нахил панелей для максимального отримання енергії.
 2. Іншою важливою особливістю є вплив клімату на роботу сонячних електростанцій. Одеса має морський клімат з високою вологістю та періодами інтенсивних опадів. Тому під час монтажу необхідно застосовувати високоякісні матеріали та захисні покриття, щоб забезпечити довговічність і надійність системи.

Крім того, встановлення і монтаж сонячних електростанцій в Одесі вимагають дотримання місцевих норм і правил. Наша компанія має досвід роботи в Одесі та знання місцевих вимог, що дає нам змогу ефективно керувати процесом встановлення і монтажу, дотримуючись усіх необхідних норм і стандартів.

Встановлення сонячних батарей під оптимальним кутом

Альтернативним варіантом встановлення є використання двовісного трекера, який являє собою поворотну платформу, здатну обертатися за сонцем у двох площинах. Також можливе встановлення на одновісний трекер, який дає змогу регулювати тільки одну вісь, зазвичай це вісь, що відповідає за

Зависимость солнечной радиации от угла наклона и азимута

Зависимость солнечной радиации от угла наклона и азимута

Монтаж сонячних панелей під ключ

Монтаж сонячних панелей під ключ це повний комплекс послуг, що надаються нашою інженерною компанією Install Group для розміщення і підключення СЕС.

Пропонуємо професійні послуги зі встановлення та монтажу сонячних електростанцій в Одесі, враховуючи всі особливості місцевості, клімату та вимоги. Ми гарантуємо якість роботи та ефективність системи, щоб наші клієнти могли насолоджуватися перевагами сонячної енергії в Одесі.

Встановлення та монтаж сонячних електростанцій під зелений тариф

Виберіть спосіб для зв'язку

Заповнити форму для зворотного дзвінка

Після оформлення формули зв'язку, наші технічні фахівці зв'яжуться з вами

Зателефонувати за номером телефону

+38(095)582-26-13
+38(050)033-22-79

Будівництво приватної СЕС

Для будівництва приватної СЕС Вам необхідно пройти кілька кроків:

 • Аналіз споживання електричної енергії та розрахунок навантажень на об'єкті;
 • Аналіз об'єкта на можливість монтажу сонячних панелей (площа і характер покрівлі)
 • Вивчення технічної документації об'єкта і за необхідності збільшення потужності;
 • Пошук оптимальної конфігурації та місця розташування;
 • Вибрати обладнання СЕС;
 • Розробка ТЕО;
 • Будівництво СЕС;
 • Будівництво, технічне переоснащення, Реконструкція зовнішніх і внутрішніх електричних мереж на об'єкті
 • Будівництво контуру заземлення;
 • Збір та подача документів на "Зелений тариф"
строительство частной СЭС

Вартість монтажу сонячних електростанцій

Стрімкий розвиток сонячної енергетики та підвищений інтерес до використання сонячних електростанцій дають нам змогу запропонувати вам професійні послуги з монтажу сонячних електростанцій за конкурентоспроможними цінами.

Вартість монтажу альтернативної енергій може варіюватися залежно від різних чинників, як-от розмір системи, тип і потужність сонячних панелей, складність установки й особливості місцевості.

Найменування

Ціна

Найменування

RogerMorison

Ми гарантуємо високу якість установки і використання надійних компонентів, щоб забезпечити довговічність і ефективність станцій. Наші досвідчені фахівці проведуть детальну оцінку, підготують індивідуальну пропозицію та дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо вартості монтажу сонячних електростанцій.

Рекомендовані комплекти сонячних станцій (СЕС)

Кожен комплект включає в себе сонячні панелі, інвертора напруги, акумуляторні батареї, МРРТ контролер, монтажні системи - це всі необхідні пристрої для повноцінної роботи сонячної електростанції. Ми враховуємо різні фактори, такі як площа доступної установки, енергоспоживання, кліматичні умови та бюджет, щоб запропонувати вам найкращий варіант.

Рекомендуемые комплекты солнечных станций

Встановлення сонячних панелей під ключ: актуальні варіанти

Працюємо з провідними виробниками, щоб надати нашим клієнтам альтернативні джерела енергії для дому чи бізнесу, а саме:

 • GreenVision
 • JA SOlAR
 • LogicPower

СЕС підключаються до мережі живлення квартири/будинку або офісу. Для переходу в режим резервного живлення не потрібно витрачати багато часу та сил;

Можливість отримати компенсацію витрат на оплату комунальних послуг, використовуючи споживання електроенергії від сонячних батарей у світлий час доби.

Причини популярності сонячних установок для дому та бізнесу

 1. Сонячні установки дають змогу бути менш залежним від централізованих енергосистем.
 2. Зелений тариф забезпечує стимули та фінансову підтримку для розвитку поновлюваних джерел енергії, включно з сонячними електростанціями. Він надає платежі за кожну кіловат-годину електроенергії, виробленої з використанням поновлюваних джерел, і гарантує їхній пріоритетний доступ до електричних мереж.

© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»