Про нас

 install group компания, инстал групп установка щитового оборудование, электромонтажные работы,

Хто ми сьогодні

Install Group надає послуги з проектування та встановлення різних типів електропостачання. Наші послуги включають встановлення та ремонт основної системи, електропостачання, систем заземлення та блискавкозахисту, а також комплексні електричні проекти, такі як розбудова всього будинку та комерційні установки.

Встановлення та монтаж систем електропостачання Install Group

Якісно виконані електромонтажні роботи гарантують не тільки безперебійну роботу електроприладів у будинку чи на Вашому виробництві, але й будуть запорукою безпеки.

Важливу роль відіграє якість обраного обладнання та електротехнічних матеріалів, інженери нашої компанії виконають ретельний підбір обладнання та матеріалів, які оптимально відповідають вимогам Замовника.

Наші співробітники мають великий досвід, що гарантує якісне виконання робіт у поставлені терміни.

Наша мета та завдання

Наша мета та завдання у компанії Install Group – перетворити електромонтажну галузь, пропонуючи інноваційні, ефективні послуги, які допомагають власникам будинків економити час та енергію.

Компанії які довіряють та працюють з Install Group

Ми працюємо для Вас!

В Install Group ми забезпечимо якісне виконання робіт та виключне обслуговування клієнтів. Ми пишаємося тим, що залишаємо відмінне враження у наших клієнтів завдяки якості та довгостроковій співпраці.

Наші переваги

nawi premyshestva install group

Висококваліфікований персонал
Всі наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію та проходять навчання у провідних вендорів не рідше одного разу на 3 місяці.

nadewnact install group

Надійність
Всі наші вироби виробляються у суворій відповідності до нормативних вимог, ТУ та ГОСТів. Наше виробництво пройшло ліцензування та отримало свої технічні умови згідно з якими необхідно виробляти вироби, що відповідають найсуворішим стандартам.

mewdynarodniu partner install group

Міжнародні партнери
У процесі виробництва виробів використовуємо комплектуючі ETI, Schneider Electric, Hager, Siemens, EATON та інших виробників зі світовим ім'ям.

razvitie proizvotstva

Розвиток виробництва
Щорічно ми оновлюємо парк технологічного обладнання та модернізуємо виробництво, щоб наші клієнти отримували кращі вироби.

garantiya install group

Розширена гарантія
Ми впевнені в якості своїх виробів, тому ми завжди готові надати додатково +1 рік розширеної гарантії.

Отрасли присутствия:

Медичні
установи

Будинки
та споруди

Центри обробки
даних

Гірничодобувна
промисловість

Підприємства
харчування

Автомобілебудування

Аеропорти
вокзали

Вітроенергетична
промисловість

Ядерна
енергетика

Нафтогазова
промисловість


© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»