Щитове обладнання

Електрощитове обладнання

Щитове обладнання - це тип комплектного електричного пристрою, змонтованого на єдиній конструктивній основі з усіма внутрішніми компонентами.

Щитове обладнання – це група пристроїв, що використовуються у мережах з електропостачанням. Вони призначені для захисту енергетичних об'єктів та споживачів від перевантажень та несправностей, а також для забезпечення безпеки, ефективності та стабільності роботи мережі або електропостачання.

Що пише Wikipedia

Сборка щитового оборудования

Складання щитового обладнання

Ми збираємо щити за конкурентоспроможною ціною та високої якості. Install Group пропонує послуги зі збирання щитового обладнання та монтажу електрообладнання будь-якої конфігурації та складності. Складання здійснюється як за типовими, так і за індивідуальними схемами замовника.

Використовуючи висококваліфікованих фахівців, які мають багатий досвід, усі необхідні сертифікати та електричні дозволи на проведення подібних робіт, ми можемо збирати нашу продукцію у нашому складальному цеху.

Щитове обладнання виробництво

Конструкція шаф та комутації спрямована на максимальну простоту використання як у ручному, так і автоматичному режимі. Шафи має окремі перемикачі для комутації, освітлення, виробництво щитового обладнання спрямоване на максимальну зручність експлуатації та високий рівень автоматизації. Один і той же перемикач може використовуватись для виконання різних функцій.

Щитовое оборудование производство
Производители щитового оборудования

Виробники щитового обладнання

Виробники щитового обладнання зайняті постачанням продукції кінцевим користувачам, забезпечуючи необхідний рівень ділової та технічної підтримки. Щоб допомогти вам зрозуміти, як ви можете це зробити, ми надали деяку інформацію, яка може бути корисною для вас та вашого бізнесу. Наша мережа підтримки допоможе вам стати успішнішими, пропонуючи цінні ресурси, цифрові інструменти та інноваційні пропозиції.

Монтаж щитового обладнання

Монтаж здійснюється як на існуючих електромережах з метою їх реконструкції, модернізації, так і на новостворюваних електромережах. Визначається технологія монтажу щитів, умови та класифікація складності фізичних та технічних параметрів, які можуть бути призначені для вирішення завдань під час виконання монтажних операцій.

Монтаж щитового оборудования

Купити щитове обладнання

Вибір правильного електрощита має велике значення для забезпечення правильного функціонування та видимості будь-якої системи електропроводки. Ми пропонуємо купити якісне щитове обладнання силових груп, станцій високої, середньої та низької напруги, а також коробки для пристроїв автоматичного керування. Залежно від ваших потреб ви можете вибрати індивідуальні вирізи з потрібними вам функціями.

Установка щитового обладнання

Під час встановлення щитового обладнання ми розглянемо окремі лінії, зробимо гарне розведення та автоматичні вимикачі для шкірного каналу. Це допоможе забезпечити максимальний контроль за обладнанням у майбутньому. Також ми підберемо найнадійніші монтажні з'єднання, щоб конструкція була міцно закріплена.

Типи електрощитового обладнання

Основною основою класифікації електрощитового устаткування є призначення пристрою. Пристрій може бути класифікований на:

  • Скриньки з понижувальним трансформатором. Коробки з понижувальним трансформатором. Вони використовуються для забезпечення безпеки, наприклад, на робочому місці людини, яка працює з паянням проводів. Інша функція – живлення для освітлення невеликої ділянки під час ремонту.
  • Вступно-розподільні пристрої. Система електричних апаратів та конструкцій, призначених для управління, обліку, прийому та розподілу електроенергії шляхом її автоматичного переривання або перенаправлення.
  • Пристрої для увімкнення резервного живлення. Це пристрій для перемикання з основної лінії на резервну при раптовому зникненні напруги на основному введенні. Цей пристрій найчастіше використовується на підстанціях трансформаторних підстанцій, які забезпечують надійність безперебійного електропостачання.
  • Розподільчі пункти. Розподільний пункт - це місце, де вимикачі вашого обладнання та дрібніших навантажень підключаються до провідників, що знаходяться під первинною напругою. Вони захищають комунікації у разі раптових навантажень.

© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»