Пуско-налагоджувальні роботи

Проведення пусконалагоджувальних робіт

Заключним етапом електромонтажних робіт є пусконалагоджувальні роботи. Проведення пусконалагоджувальні роботи - це комплекс робіт для технологічних та інженерних систем, пристроїв та механізмів. Основною метою цих робіт є перевірка, випробування та налагодження технологічних та інженерних систем, пристроїв, механізмів та установок

На цьому етапі фахівець із введення в експлуатацію проводить випробування об'єкта або обладнання, щоб переконатися, що воно функціонує так, як задумано. Цей процес перевіряє правильність установки обладнання та дозволяє виявити та усунути будь-які заводські дефекти.

Акт пусконалагоджувальних робіт

На підставі проектної документації та попередньої інформації підрядник розробляє акт пусконалагоджувальних робіт програму робіт та проект введення в експлуатацію. Після затвердження проектних робіт та приймання підготовлених на об'єкті електротехнічних частин та технологічного обладнання підрядник, який вводить в експлуатацію вашу нову споруду, може розпочати роботу.

Пусконалагоджувальні роботи системи

Після закінчення пусконалагоджувальних робіт системи складається звіт про введення в експлуатацію всієї системи, в якому перераховується склад виконаних робіт та робляться висновки щодо подальшого розвитку та вдосконалення обладнання.

Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

Природно, встановлення та введення в експлуатацію нерозривно пов'язані між собою. Установка обладнання - це лише перший крок у створенні системи, що добре функціонує, вона повинна працювати оптимально з першого дня. Наші досвідчені інженери допоможуть вам розробити монтажні та пусконалагоджувальні роботи, проконсультують за найкращими практиками та оптимізують кожен аспект вашої установки, щоб ви могли розпочати ефективну роботу якнайшвидше.

Вартість пусконалагоджувальних робіт

На підставі отриманих розрахунків, відповідно до чинних нормативних вимог, розробляється локальний кошторис, який виступає як доповнення до об'єктного кошторису об'єкта, де необхідне проведення таких робіт. Правильне визначення вартості пусконалагоджувальних робіт доповнює документацію забудовника та дозволяє своєчасно виконати супутні роботи.

Складання документацій
Акт виконаних робіт
Підготовка кошторисної документації

Етапи проведення пусконалагоджувальних робіт

Пристрої, що забезпечують роботу технологічного обладнання, перевіряються на введення в експлуатацію та технічний стан. Послідовність їх залежить від певних критеріїв:

Електротехнічна та електрична апаратура
Санітарно-технічні пристрої
Апаратні та програмні засоби
Теплосилове облаштування

Наші інженери з пуско-налагодження проведуть комплексний пробний запуск, тестування, усунення несправностей та забезпечення безперебійної роботи виробничого обладнання


© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»