Готельний комплекс "М1 club hotel"

Электромонтажные работы гостиничный комплекс «М1 Club Hotel»

Електромонтажні роботи M1 Club Hotel

Install Group - міжнародна компанія, що надає всі види послуг з електромонтажу в готелі. Наша компанія пропонує сучасні інженерні рішення із застосуванням нових технологій та використання систем автоматизації. Ми пропонуємо широкий спектр монтажних робіт, обіцяючи якість як у виконанні, так і у обладнанні, що використовується.

Гостиничный комплекс «М1 club hotel» установка щитового оборудования  Изготовление электрощитового оборудования 0,4 кВ – ГРЩ, ВРУ, ЯВУ, БАУО, ЖК  наши работы установки электрощита install group

Виконані роботи у готельному комплексі «М1 Club Hotel»

Постачання електротехнічної продукції.
Диспетчеризація готельного комплексу.
Постачання електротехнічної продукції.
Складання та монтаж щитів управління системою диспетчеризації.
Монтаж кабельних мереж.
Адреса:

Готель M1 Клуб, Лідерсівський бульвар, 1

Короткий опис готелю "M1 Club Hotel"

M1 Club Hotel – це п'ятизірковий готель на узбережжі Чорного моря. Він має велику територію, на якій розташовані багато видів розваг. З елегантного тераса P1 на даху з класичними коктейлями відкривається неперевершений краєвид на Чорне море.

Як дістатися від готелю M1 Club Hotel до інженерної компанії Install Group

  • Маршрутне таксі № 203 (Алея Слави до пл. Тираспольської) сідаємо у трамвай № 21 (пл. Тираспольська до вул. Балківська);
  • Маршрутне таксі № 203 (Алея Слави до пер. 1-й Вапняний) сідаємо в маршрутне таксі № 232А ( вул. Червонослобідська до вул. Дальницька)

© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»