Стадіон «Чорноморець»

Электромонтажные работы в стадионе

Електромонтажні роботи у стадіоні "Чорноморець"

Виконані електромонтажні роботи та комплексні освітлення у стадіоні "Чорноморець" у місті Одеса, також виконує електромонтажні роботи в готелі. Крім того, було сформовано окремі зовнішні електричні мережі для освітлення стадіону, аудіовізуальної системи, мережі зв'язку поліції, медичного центру та інших потреб.

Стадион «Черноморец» (ЧМП) установка щитового оборудования  Изготовление электрощитового оборудования 0,4 кВ – ГРЩ, ВРУ, ЯВУ, БАУО, ЖК «Пространство на Донского»

Виконані роботи у стадіоні "Чорноморець"

Постачання електротехнічного обладнання.
Складання та монтаж щитів управління системою вентиляції.
Електромонтажні роботи номерного готельного фонду.
Адреса:

Стадіон Чорноморець, Чорне море, Одеса.

Короткий опис стадіону "Чорноморець"

Стадіон "Чорноморець" – найбільший на півдні України, він вміщує 34 000 осіб. Це чудове місце для футбольних уболівальників та туристів. Розташований стадіон "Чорноморець" у мальовничому парку імені Т. Г. Шевченка з пишними галявинами та чудовим видом на місто, що робить його ще більш вражаючим від відвідування гри.

Як дістатися від стадіону Чорноморець до інженерної компанії Install Group

  • Маршрутне таксі № 203 (вул. Конатна до пл. Тираспольської) сідаємо у трамвай № 21 (пл. Тираспольська до вул. Балківська);
  • Маршрутне таксі № 190 (пл. Митна до Пересипського мосту) сідаємо в маршрутне таксі № 232А ( Пересипський міст до вул. Дальницької)

© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»