Виробництво шаф керування

Як здійснюється складання шаф управління

Перед початком складання шафи, фахівці повинні ознайомитися зі схемою майбутньої шафи.

Процес складання шаф управління є трудомістким процесом, в основному складання здійснюється вручну, тому від монтажника потрібна уважність та досвідченість.

Також вручну виконуються такі процеси як: пробивання та свердління задніх панелей і корпусів; різання, зачистка, обтискання та маркування проводів; встановлення компонентів; підключення панелей.

Надійність та ефективність складання даного обладнання повністю залежить від досвідченості фахівців та високоякісної продукції.

Проектирование и сборка шкафов управления

Проектування та складання шаф управління

Фахівці компанії «Install Group» мають великий досвід у проектуванні різної галузі та ступеня складності, використовуючи сучасні інструментарії для розробки надійних інженерних рішень.

При проектуванні та складання шаф керування наша компанія робить великий акцент на відмовостійкості та функціональності систем керування.

Застосовують різні системи захисту, тим самим зменшити ризик помилок оператора, дозволяючи виключити збої під час використання. Наші проекти відрізняються від інших простим використанням та зрозумілим інтерфейсом.

Виробництво шаф управління та систем моніторингу

Ми є виробником шаф управління та систем моніторингу, які ви можете використовувати для розробки комплексних рішень для конкретних галузей промисловості, включаючи енергетику, нафтогазову промисловість та інші інженерні мережі, пропонуючи індивідуальні технології, щоб ви могли підвищити продуктивність, знизити витрати та відповідати всім необхідним стандартам.

Производство шкафов управления и систем мониторинга

Встановлення шаф керування починається з таких робіт

Вимірювання калібрувальної схеми та технічної документації
Вибір необхідного обладнання
Підготовка з'єднувальних груп

Монтаж шаф керування

Монтажні роботи починаються із попередніх робіт, таких як аналіз розрахункової схеми та технічної документації на необхідне обладнання. Також важливо дозволити можливість дії: - підготувати групу підключення; за необхідності взяти на місце набір інструментів. Після цього можна розпочати всі роботи:

  • Монтаж контактора та реле у верхній частині шафи;
  • підключаємо автоматичні вимикачі, кількість яких може дорівнювати кількості керованих об'єктів;
  • по порядку потужності розташовуватися пристрої у шафі управління пристроєм плавного пуску та перетворення частоти;
  • з'єднуємо, датчики, які здійснюють контроль.
Монтаж шкафов управления

Види шаф керування

Сьогодні шафи управління набувають особливої ​​важливої ​​ролі. Розвинене промислове виробництво потребує безпеки виробничого обладнання та постійного контролю роботи машин. Вони використовуються для керування всіма виробничими або вибірковими операційними лініями. Вони можуть оброблятися від великих шаф для керування всіма виробничими процесами до дрібних шаф для керування однією виробничою лінією.

Шафи керування бувають різних типів. Вони можуть змінюватись в залежності від сфери застосування. Залежно від стійкості шафи керування виготовляються з різних матеріалів та комплектуються аксесуарами:

Шафи керування водопостачанням (насосною станцією)
Шафи керування опаленням (котельнею)
Шафи керування вентиляцією
Шафи керування електропостачанням
Шафи управління системою пожежогасіння
Шафи керування конвеєром

Пристрій та призначення обладнання

Шафа управління - це складний пристрій, що містить різні контролери, що підключаються одним ланцюгом. Після збирання об'єкта готовий до встановлення. Шафа заснована на контролі електроживлення та функціонування обладнання. Цей пристрій зазвичай збирає та обробляє сигнали, що генеруються для управління та захисту обладнання. Обладнання шаф управління використовує керування вільними процесами на промислових лініях. Це обладнання допускає виявлену та безперервну роботу різних виробничих підприємств за попередньою заданою програмою.


© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»