Слаботкові мережі

Слаботкові мережі це

Слаботкові мережі є важливим елементом електричного зв'язку будівлі або підприємства, технічною системою, що виконує функції збирання, обробки та передачі інформації. Ці системи дозволяють користувачам будівель контролювати об'єкти управління та середовище, в якому вони живуть, за допомогою сучасних засобів управління та телекомунікацій.

Що пише Wikipedia

Монтаж слаботочних мереж

Наші спеціалісти виконують усі роботи, пов'язані з монтажем електричних слаботочних мереж на вашому об'єкті. Проектування, монтаж та ремонт усієї лінійки слаботочних систем для будь-якої інфраструктури по Україні.

  • На основі вимог та побажань замовника складається технічне завдання. Цей документ охоплює всі елементи, що становлять суть установки: кількість, якість, терміни та вартість.
  • Фахівець виїжджає на об'єкт та уточнює з вами вимоги, враховуючи на місці всілякі деталі, та за необхідності вносить до них зміни. Він робить фотографії всередині будівлі та в безпосередній близькості від нього як допоміжний засіб при плануванні та встановленні системи.
  • Підрядник повинен звернути увагу як на розміри ділянки, так і результати попереднього обстеження. Тільки після підготовки основних даних він може скласти попередній кошторис на монтаж.
  • Разом ми розробимо план встановлення мереж, який буде погоджений із замовником.
  • Ми встановлюємо продукцію, що продається нами, власними силами. Таким чином, ми можемо гарантувати їх якість, забезпечити їх правильне регулювання та налаштування відповідно до ваших індивідуальних потреб

При монтажі слабкострумових кабельних ліній, крім обліку перерахованих вище факторів, необхідно також дотримуватися температурного режиму при прокладанні будь-якого кабелю. Якщо прокладати кабель при значному морозі, то ізоляція кабелю може потріскатися, що суттєво впливає на можливий термін служби кабельних ліній та всієї мережі.

Мережі слаботочних систем

Кабелі використовуються передачі всіх типів сигналів. Бездротовий радіочастотний сигнал та мережа Інтернет-протоколу передаються від концентратора або маршрутизатора по тому кабелю, не впливаючи один на одного. Мережа з низьким струмом дозволяє використовувати кілька каналів передачі даних для живлення, крайових пристроїв та сигналів керування.

До слаботочних мереж відноситися:

  • Системи охоронної та пожежної сигналізації можуть бути налаштовані з використанням частини або всієї існуючої електромережі підприємства для створення взаємопов'язаної системи
  • Універсальна відеосистема, за допомогою якої ви можете одним поглядом стежити за всіма приміщеннями у вашому будинку, бізнесі чи власності, навіть коли вас немає вдома.
  • Домофони - невід'ємна частина будь-якого будинку.
  • Двома найбільш відомими слаботочними мережами є телефонні лінії, які передають голосові сигнали та дані на великі відстані та лінії електропередач для розподілу електроенергії.
  • Кабельні та наземні телевізійні мережі є основою нашої системи доставки медіа. Комбінація технологій розроблена передачі сигналів найбільш ефективним способом.

Прокладання слаботочних мереж

Монтаж слаботочної мережі не обов'язково має бути складним. Все залежить від розміщення кабелю. Існує кілька способів прокладання проводів слаботочної мережі. Вибраний варіант повинен відповідати обстановці будівлі та топології мережі. Слаботкові мережеві кабелі можуть бути прокладені різними способами залежно від планування офісу та того, де зрештою буде розміщено обладнання.
Слаботкові мережі можна розділити на підземні, надземні, закриті та відкриті.

Прокладка слаботочных сетей

Проведення слаботочних мереж

Слаботкові мережеві канали для передачі даних по кабелю та телекомунікаційного розподілу або по слаботочному силовому розподілу, несучий кабель прокладати не рекомендується. коли це відбувається, можливі два випадки, спричинені перегріванням кабелів.

Щоб уникнути можливих нещасних випадків при прокладанні слаботочних мережевих кабелів, необхідно дотримуватись певних правил.

Проектування слаботочних мереж

Особливу увагу слід приділити проектуванню слаботочних систем, системи зв'язку, системи безпеки, пожежної сигналізації та відеоспостереження, оскільки вони безпосередньо пов'язані з безпекою людей та будівель. Ми докладаємо всіх зусиль для дотримання відповідних національних стандартів, щоб досягти гарної інтеграції між різними типами пристроїв безпеки.

Кабель слаботочних мереж

Слаботкові кабельні вироби - це, як правило, дроти діаметром менше 0,6 мм і силою струму менше 25 ампер. Такі кабелі мережі призначені для передачі сигналів, які можуть бути силовими або інформаційними, при низькій напрузі та низькій силі струму.

кабель слаботочных сетей

Вимоги до слаботочних мереж

При монтажі слаботочних мереж дуже багато уваги приділяється заходам безпеки. При виконанні такого проекту необхідно враховувати розташування електричних та інших комунікацій; якщо роботи виконуються відкрито, кабель повинен розташовуватися не менше 2,3 м на висоті.


© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»