Автоматизована система керування

Що таке автоматизована система керування

Автоматизована система управління (АСУ) – це комплекс технічних засобів, програмного забезпечення та персоналу, призначений для управління різними процесами в рамках технологічного процесу, виробництва або підприємства. Використовуються у різних галузях промисловості, енергетики, транспорту тощо. Для моніторингу та контролю пристроїв, таких як машини, виробничих процесів та витрати.

Автоматизована система керування технологічним процесом

АСУ ТП-група рішень технічних та програмних засобів, призначених для автоматизації управління, забезпечення та моніторингу обладнання, комп'ютерної техніки та програмного забезпечення на рівні підприємства. Автоматизація систем керування технологічним процесом шляхом його підключення до більш загальної автоматизованої системи керування установкою.

Склад автоматизованої системи керування

До складу автоматизованих систем управління входять:

Інформаційне
Програмне
Технічне
Організаційне
Метрологічне
Правове
Лінгвістичне
Состав автоматизированной системы управления

Автоматизована система керування інформацією

Наша автоматизована система управління інформацією – ідеальне рішення для вашого бізнесу. Потужна програма, проста в освоєнні та розроблена з урахуванням найкращого обслуговування клієнтів. Автоматизовані системи управління інформації включають програмні системи та алгоритми управління, бази даних, об'єднані для вирішення виробничих завдань та управління технологічними процесами.

Впровадження цих систем дозволяє проводити всебічний аналіз керованого об'єкта та багаторазово покращувати його роботу, що незмінно призводить до позитивного економічного ефекту.

Автоматизована система управління підприємством

Ми можемо надати автоматизовану систему управління підприємством, яка допоможе вам досягти успіху на сучасному конкурентному ринку. Програмне забезпечення, технічні, інформаційні, лінгвістичні, організаційні та технологічні інструменти та дії кваліфікованого персоналу налаштовані на досягнення потрібних вам результатів. Автоматизована система управління підприємством – це інтегроване програмне, технічне, призначене для вирішення завдань планування, реалізації та підтримки діяльності підприємства.

Автоматизація систем керування енергопостачанням

Метою автоматизації системи управління енергопостачання є підвищення експлуатаційної надійності, довговічності та ефективності роботи енергетичного обладнання, вирішення завдань, що виникають при диспетчерському, виробничо-технологічному та організаційно-економічному управлінні енергетичним господарством підприємств.

Автоматизовані системи керування виробництвом

Обладнання компанії дозволяє ефективно використати новітні технології – системи автоматизованого управління виробництвом. Ця операція включає інтеграцію процесів проектування, виробництва та тестування. В її основі лежить унікальний метод робіт, які використовуються для виробництва виробу. Використання методу дозволяє значно прискорити процес.

Проектування автоматизованих систем керування

Ми забезпечуємо базові та розширені функції з проектування автоматизацію системами управління, протиаварійного захисту та локальної автоматизації. Це найпотужніший програмний комплекс загального призначення, що забезпечує комплексні рішення всім клієнтів, автоматизирующих свої процеси.

Функції АСУ

Нижче наведено опис функцій АСУ з сайту Вікіпедія

«Функції АСУ встановлюють у технічному завданні на створення конкретної АСУ на основі аналізу цілей управління, заданих ресурсів для їх досягнення, очікуваного ефекту від автоматизації та відповідно до стандартів, що поширюються на цей вид АСУ. Кожна функція АСУ реалізується сукупністю комплексів завдань, окремих завдань та операцій. Функції АСУ у випадку включають такі елементи (дії):

  • планування та прогнозування;
  • облік, контроль, аналіз;
  • координацію та регулювання.


Необхідний склад елементів вибирають залежно від виду конкретної АСУ. Функції АСУ можна об'єднувати в підсистеми за функціональними та іншими ознаками.» Джерело Вікіпедія

Найважливіше завдання АСУ

Програмне забезпечення завдань отримання інформації та інтерпретації даних у мережу управління, що поєднує ефективність роботи центрального управління з фактичним управлінням на місцях, скорочуючи час керівників об'єктів на усунення аварійного інциденту та підвищуючи швидкість управління виробництвом.


© 2024 Сайт компанії ТОВ «ІНСТАЛЛ ГРУПП»